• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Ağır Yaralı Halde, Acılar İçinde Sürünerek Yardım İstedi.

Ağır Yaralı Halde, Acılar İçinde Sürünerek Yardım İstedi.
14 Nisan 2016 21:04

Ağır Yaralı Halde Acılar İçinde Sürünerek Yardım İstedi.

Konya’ nın Akşehir ilçesinden Afyonkarahisar istikametine gitmekte olan 46 VF 699 plakalı hususi otomobilin Ulupınar mahallesi yakınlarına geldiğinde sürücü Mahmut Demir’in (66) direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile aracın şarampole uçması nedeniyle meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

46 VF 699 plakalı araç sürücüsü Mahmut Demir kullanmış olduğu aracın kontrolünü kaybederek yoldan şarampole yuvarlandı. Şarampole uçan araç önce elektrik direğine ardından ağaçlara çarparak durabildi. Kazada, araç sürücüsü Mahmut Demir ve Cennet Demir (59) yaşamını yitirdi, 26 yaşındaki Ünal Görenli ise ağır yaralandı. Ağır yaralanan Görenli bir süre yardım gelmesini bekledi ancak kaza mahallinin yakınında yerleşim yeri olmaması ve kazayı gören kimsenin olmaması nedeniyle beklenen yardım gelmedi. Bunun üzerine kazazede yaralı halde araçtan çıkıp acılar içinde ana yola kadar sürünerek geldi. Yoldan geçen diğer sürücüler tarafından fark edilen Görenli, yardımsever sürücüler tarafından kaza yerine çağrılan Ambulans ile Akşehir Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavisine başlanıldı.

Yaşamını yitiren Mahmut Demir ve Cennet Demir’in cenazeleri Cumhuriyet Savcısı tarafından kaza yerinde yapılan incelemenin ardından Akşehir Devlet Hastanesinin morguna nakledildi.

Ölümlü kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO