• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Araba en doğru şekilde nasıl kiralanır?

Araba en doğru şekilde nasıl kiralanır?
16 Aralık 2015 21:09

Araba kiralamak söz konusu olduğunda öncelikle akla firmaların filo ihtiyaçları gelmektedir. Firmalar sahada çalışan elemanlarının yoğunluğundan ve fazlalığından dolayı araba almayı değil daha çok kiralamayı tercih ederler. Zira araba kiralamak alım yapmaktan daha karlıdır. İhtiyaç olduğu sürece ve ihtiyaç olacak sayıda araba kiralamak, aylık veya yıllık sözleşmelerle oldukça avantajlı rakamlarla ve iyi araçlarla şirket ihtiyacı giderilmektedir. Araba kiralama konusunda dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır.

Konya ilinde araç kiralanabilecek çok adres var. Konya kiralık araba denince şehirde hem profesyonel anlamda hem şahıslara özel araba kiralama merkezleri azımsanamayacak kadar çok. Ama araçlarda sorun yaşamamak için öncelikli tercihler kurumsallaşmış firmalardan yana kullanılmalıdır. Zira konya kiralık araba yazarak internette aratıp bulduğunuz firmaların çoğu sistemsiz iş yürüten profesyonel olmayan firmalar olabilir.

Hizmetler içinde 7/24 yol yardımı, herhangi bir kaza olursa bunları karşılayacak kasko, kanunların gözettiği tüm izin belgelerine sahip olması, aracın km’si, bakımının düzenli olarak yapılıp yapılmadığı, aracın özellikle uzun kiralamalarda yakıt tasarrufu ve bunların resmi bir sözleşme ile tarafınıza teslim edilmesini sağlamalısınız. Ucuz olsun diye kurumsal olmayan bir firmadan alınmış araçların genelde bu tür teminatları olmayacaktır. Belki ne bir firma unvanları ne de resmi bir kurumdan izinleri yoktur. Bu da seyahatinizi düzgün yapmanızı engeller, aksatır, başınıza iş açabilir.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO