• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

ARAÇ KİRALAMAYA DAHİL OLAN HİZMETLER

ARAÇ KİRALAMAYA DAHİL OLAN HİZMETLER
18 Aralık 2015 08:44

Araç kiraladığınızda, birçok imkanları da beraberinde hizmet olarak satın almış olursunuz. Bu hizmetler, sizlere sağlanmış olan kolaylıklardır ve araç satın almaktan daha avantajlıdır. Konya Kiralık Araba hizmeti satın alırken, aynı zamanda Finansal avantaj, Vergi avantajı, Operasyonel kolaylık avantajı da sağlamış olursunuz. Sizleremaliyet tasarrufu kazandırır. Sadece kiralama bedelini ödeme karşılığında, bu avantajları da beraberinde getirir.

Kiralama bedeli, gider olarak kabul edilir, vergiden düşülür. Kiralarken ödenen KDV de aynı şekilde gider olarak gösterilir ve vergiden düşülür. Böylece size vergide avantaj sağlar.

Aracın periyodik olarak bakım ve onarım hizmetleri, firma tarafından karşılanır. Kiraladıktan sonra araç ile ilgili sorunda en kısa zamanda değişim sağlanır. Aracın rutin bakımını üstlenmek zorunda değilsiniz.

Sınırsız kilometre imkanı sağlar. Konya Kiralık Araba hizmeti aldığınızda aracınız ile istediğiniz yere, sınırsız kilometre yaparak, gidebilirsiniz.

Kasko işlemlerini firma karşılar. Araçla ilgi kasko, vergi, sigorta, onarım, amortisman giderleri gibi ekstra işlemler ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Bütün bu işlemler firmalarca sağlanır.

Öz sermaye kullanım avantajı sağlar. Araç ihtiyacınızı kiralama yöntemi ile karşıladığınızda, araç satın alma için ayırdığınız bütçe ile işinize yatırım yapabilirsiniz.

Her ne kadar aracın modeline, yılına ve yakıtına göre  fiyatlar değişse de kiralamaya dahil olarak verilen hizmetler, firmalar tarafından, bütün tüketiciler için aynıdır. Güvenilir firmalarla, güvenilir sözleşmeler yaparak, araba satın almak yerine kiralama hizmeti satın alarak, beraberinde getirdiği kolaylıklara ve finansal  avantajlara sahip olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO