• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Aralarındaki Husumet Nedeni İle Kan Döküldü. 6 Yaralı

Aralarındaki Husumet Nedeni İle Kan Döküldü. 6 Yaralı
21 Mart 2016 11:02

Aralarındaki Husumet Nedeni İle Kan Döküldü. 6 Yaralı

Konya Merkez Selçuklu ilçesi Demiryolu caddesinde bulunan bir restaurant da gece saatlerinde meydana gelen olayda daha önce aralarında husumet olan Metin G. ile Tayfun, Süleyman I. kardeşlerin tartışması sonucu çıkan kavgada Metin G. isimli şahıs bıçakla yaralandı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından Metin G. Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Şüpheli Tayfun ve Süleyman I. kardeşler polis ekipleri tarafından çok kısa bir sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Metin G.’ nin yaralandığını öğrenen yakınları olay yerine geldi. Metin G.’ yi yarayanların yakın bir yerde Okey salonunda olduğunu öğrenen yakınları, okey salonuna pompalı tüfek ile ateş ettikten sonra hemen kaçarak uzaklaştılar.

Pompalı tüfek ile okey salonuna açılan ateş sonrasında,  Hulusi A., Aşır E., İsmail Y., Celal S., ve Mahmut Ö. İsimli şahıslar vücutlarının çeşitli yerlerine isabet eden saçmalar nedeniyle hafif şekilde yaralandılar. Olay yerine çağrılan ambulansla şehir merkezindeki çeşitli hastanelere kaldırılan yaralıların tedavilerine başlanıldı.

Polis olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO