• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

AYLIK ARABA KİRALAMA FİYATLARI

AYLIK ARABA KİRALAMA FİYATLARI
18 Aralık 2015 08:49

Bireysel veya Kurumsal talebiniz ilesağlanan araç kiralama hizmetleri, sizleri birçok teferruattan kurtarır. Araç ile ilgili yapılması gerekli tüm işlemler, firma tarafından yapılır. Size sadece aracı kullanmak kalır. Kiraladığınız süre boyunca aracınızın periyodik bakımları, sigortası, kaskosu, vergisi, kaza anında trafik cezası dışında arabada oluşan hasarlar,firma tarafında karşılanır.  Bu süreçte sizlere başka bir araç temin edilir. Araç kiralama hizmeti veren firmaların asıl ve tek amacı sizlerin memnuniyetini sağlamaktır.

Türkiye’nin en kalabalık 7. Şehri olan Konya’da özellikle Araç Kiralama Hizmetleri konusunda oldukça gelişmiş ve kaliteli hizmet sunan birçok firmalar bulunmaktadır.Konya Kiralık Araba hizmetlerinden, faydalanmak için firmalardan istediğiniz araçları günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak tahsis edebilirsiniz. Aylık ve yıllık gibi daha uzun süre araç kiralama işlemlerinde indirimli fiyat seçenekleri mevcuttur.25 yaşını doldurmuş ve en az 3 yıl ehliyete sahip olan herkes rahatlıkla istediği aracı kiralayabilir. Yakıt ücreti kiralayan kişiye aittir. Fiyatlarda %15 KDV uygulanır.

Aracın özelliğine göre oluşturulan fiyat listelerinde örneğin günlüğü 90 TL’ye gelen araç 30 günlük kiralamada günlüğü 60 TL’ye kadar düşüyor. Aracınaylık kira ücreti, sınıfına, yılına ve yakıtına göre 1800 TL  ile  3900 TL arasında değişiyor. Konya Kiralık Araba kampanyalı fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile istediğiniz aracı,sizlerin kullanımına sunuyor. Kiraladığınız süre boyunca, aracınız ile ilgili her türlü sorunlarınızda sizlere destek hizmet sağlıyor.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO