• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

KONYA ARAÇ KİRALAMA İLE ARAÇ KİRALAMA

KONYA ARAÇ KİRALAMA İLE ARAÇ KİRALAMA
16 Aralık 2015 21:22

Günümüzde her alanda bir kolaylıkla karşılaşmamak mümkün mü? Artık ister seyahat, ister iş için olsun istediğiniz aracı kiralayabiliyor ve ihtiyacınızı kolayca karşılayabiliyorsunuz. Fakat her yerden her aracı kiralama tabi ki uygun değil. Bir arabayı kiralarken nelere dikkat etmeliyiz kısaca bir bakalım.

1)Kiralama yapılacak firma mutlaka kurumsal olmalı ve sabit telefon ile hizmet vermeli.

2)Kiralama yapılacak şirketin yol güzergâhınızda servis ve bakım noktası olmalı.

3)Aracın yaşı 3 yılı aşmamış olursa sorunla karşılaşmamış olursunuz.

4)Aracın kilometresi kontrol edilmeli.

5)Araçla test sürüşü yapılmalı.

6)Sözleşme yapılmalı, sözleşme kapsamında fiyata neler dahil kontrol edilmeli ki sonradan ekstra masraflarla karşılaşılmasın.

7)Aracın kasko, muayene kısaca bakım belgeleri tam mı iyice kontrol edilmeli.

8)Araçta her hangi bir hasar olup olmadığına bakılmalı varsa sözleşmeye ekletilmeli.

KONYA ARAÇ KİRALAMA ile araç kiralamada tüm dikkat edilmesi gereken bu hususların yanında müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için ayrıca ekstra hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Araç teslimatını şehir içinde ücretsiz yapmakta, navigasyon, ek şoför, bebek koltuğu, lastik, far sigortası, cam gibi ekstra servislerde sunmakta. Araç kiralama süresi en az bir gün (kilometre sınırsız) , uzun süreli en az 1 ay süreli kiralamalarda özel fiyat uygulaması, araç kiralaması peşin olarak yapılırken alınan depozite araç iadesinde hemen geri ödenmektedir.  Rezervasyonunuzun olumlu ya da olumsuz olduğu e- mail veya telefonla size geri bildirim yapılmaktadır.

KONYA Araç Kiralama için müşteri memnuniyeti her şeyden önce geldiğinden yurdun çeşitli bölgelerinde de rent a car ve transfer ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Ankara, İstanbul, İzmir, Bodrum, Side, Adana, Alanya, Belek, Antalya, Fethiye, Marmaris, Dalaman, Kemer ‘de tüm titizliği ile hizmet vermektedir.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO