• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Konya’ da Çıplak Fotoğrafla Şantaj!

Konya’ da Çıplak Fotoğrafla Şantaj!
24 Mart 2016 14:08

Konya’ da Çıplak Fotoğrafla Şantaj!

Konya’da Üniversite öğrencisi 20 yaşındaki sevgilisi S.G.’ye ait daha önce kayıt altına aldığı çıplak görüntüleriyle santaj yapan “Ya benimsin ya kara toprağın. Bela ise bela. Üç gün yatar gelir seni öldürürüm.” diye tehdit eden evli ve 2 çocuk babası 31 yaşındaki İ.Y. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Üniversite öğrencisi S.G. geçen yaz Manisa iline ablasının ziyaret etmeye gittiği sırada tanıştığı, zaman zaman duygusal ve cinsel birliktelik yaşadığı İ.Y. isimli şahıs geçtiğimiz günlerde Konya’ da “ Cinsel Saldırı, Tehdit ve Şantaj” suçlamalarıyla gözaltına alındı.

Başlarda İ.Y. isimli şahıs ile kendi rızası ile ilişkiye girdiğini belirten S.G., “İ.Y. ile internet üzerinden iş ilanı ararken tanıştığını, kendisinin mobilyacı olduğunu ve ona ait işyerinde çalışabileceğini, kendi rızası ile cinsel ve duygusal birliktelik yaşadığını, evli olduğunu öğrenip ayrılmak istediğini söylemesi üzerine “Ya benimsin ya kara toprağın, Bela ise bela, Üç gün yatar gelirim ve seni öldürürüm” dediğini, korkudan birlikte olmaya devam ettiğini, çıplak görüntüleriyle şantaj ve tehditle karşılaştığını söylediği” şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

İfadenin devamında, İ.Y.’ nin Evli olduğunun öğrenmesinin ardından ayrılmak isteyen S.G., “İ.Y.’ nin silah zoruyla ilişkiye girmeye zorladığını, Manisa ilinde iken kendisini kiraladığı eve götürdüğünü, başına silah dayamak suretiyle korkutarak cinsel ilişkiye zorladığını, kendisini rahatsız ettiği iddiasıyla Manisa ilinde suç duyurusunda bulunduğunu, hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı verildiğini, kendisinin bakire olmadığını babasına söylemekle tehdit ettiğini ve o gün Üniversiteye gelerek zorla araca bindirdiğini, arka koltukta zorla birlikte olduğu” öğrenildi.

Daha sonra okula gittiğinde, öğretmenlerinin durumu fark etmesi üzerine yaşadıklarını anlatan S.G., olayı polise bildirdiğini ve polislerin İ.Y. isimli şahsı yakaladığını söyledi. Polislere,  “Cep telefonu ve flaş belleğinde beni tehdit ettiği çok sayıda görüntü mevcut” dedi.

İ.Y. isimli şüpheli ise “Cep telefonunda ve flaş belleğinde bulunan görüntüleri S.G.’nin kendi razısıyla çektiğini, S.G. ile internet üzerinden tanıştığını, Ona bekar olduğunu söylediğini ve aralarında ilişkinin başladığını, Daha sonra kendi rızalarıyla birçok kez cinsel yoldan birlikte olduklarını,  S.G.’ nin evli olduğunu öğrenince ayrılmak istediğini, bir süre ayrı kaldıklarını ve tekrar barıştıklarını, O gün S.G.’ nin yanına gittiğini, Araca binerek kiraladığı aparta gittiklerini ve birlikte olduklarını, Başına hiç bir zaman silah dayamadığını, Telefonunda ve flaş belleğinde bulunan görüntüleri kendi rızasıyla çektiğini, S.G.’yi bir sefer kız olmadığını babasına söylemekle tehdit ettiğini, Cep telefonu ve flaş belleğinde görüntülerinin olduğunu” inkar etmediği öğrenildi.

İ.Y. çıkarıldığı Mahkeme tarafından yapılan sorgusunun ardından  ’Cinsel saldırı, tehdit ve şantaj’ suçundan tutuklandı.

 

 

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO