• (Alış) 5.482 TL
    • (Satış) 5.492 TL
    • (Alış) 6.217 TL
    • (Satış) 6.229 TL

Konya’ da kiralık dairelerde fırsat!

Konya’ da kiralık dairelerde fırsat!
17 Aralık 2015 21:37

En son ne zaman güzel bir ev hayali kurdunuz? Peki, ne zaman balkonunuzdan önünüzde uzanan güzellikleri seyrederken içinizi bir mutluluk sardı? İşte hayallerinizin gerçekleşmesi için ilk adımı biz atıyoruz;” Konya kiralık daireler.” Evet, yanlış duymadınız. Şimdi size daha yakınız.  Yıllardır sahip olduğumuz birikim ile sizin ayağınıza geldik. Aradığınız tüm ölçütleri bulundurabileceğiniz bir yerdesiniz. Tüm isteklerinizi gerçekleştirmek adına sizin hizmetinizde olan dev ekibimizle yanı başınız da olmaktan mutluyuz.

Peki, biz ne mi yapıyoruz?

Biz size sadece bir daire kiralamıyoruz. Yıllarca sürecek bir ilişki ağı sunuyoruz. Her zaman tüm sorunlarınız da yanınızda olacak bir ekip ile aile kadar yakın olma vizyonuyla sizinleyiz.  Çünkü bu bizim için bir iş değil, sevdamız.  Şehirlerin en güzeli, Konya kiralıkdaireler adı geçtiğinde de artık akla gelen ilk yerleşim birimi olacağını şimdiden söyleyebiliriz.  Tüm Konyalıların özlemini duyduğu o ulaşılması kolay hayatı size sunmamız için size belki bir telefon ya da bir tıklama kadar uzağız. Bunu yaptığınız da karşınızda size ev pazarlayacak bir tüccar ile değil, size kendisinin yaşamayı düşündüğü bir ev tanıtacak arkadaşlar hizmetiniz de olacaktır.

Büyük bir ev mi olsun, belki de tek kişisiniz ve kutu gibi bir yer ya da bahçeli bir ev, yok yok şimdi anlıyorum siz dördüncü katta tüm Konya’yı görecek bir ev istiyorsunuz. Konya kiralık daireler nasıl bulunur demeyin, bize ulaşın.

Konya kiralık daireler

Bir Yorum Yazın


Elit SEO