• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Konya’ da Pompalı Tüfekle İntihar!

Konya’ da Pompalı Tüfekle İntihar!
16 Mart 2016 13:13

Konya’ da Pompalı Tüfekle İntihar!

Konya Merkez Meram ilçesi Yeni yol caddesi üzerinde bulunan otobüs durağında bir kişi pompalı tüfekle kalbine ateş ederek intihar etti.

Gece saat:04.00 sıralarında meydana gelen intihar olayında, otobüs durağında bir kişinin kanlar içerisinde hareketsiz bir şekilde yerde yattığını görenler vatandaşlar durumu hemen 112 Acil Servis ve Polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine çok kısada sürede intikal eden 112 Acil Servis ekipleri yapmış olduğu kontrollerde şahsın hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ekipleri yapmış olduğu araştırmalarda cesedin Erciyes Ç. isimli şahsa ait olduğunu belirledi.

Yeni Yol Caddesi üzerinde bulunan otobüs durağının etrafını güvenlik şeridi ile çeviren polis ekipleri olay yerinde detaylı incelemelerde bulundu. Çevrede yaptıkları araştırmada, Erciyes Ç.’ ye ait olduğu ve yaşamına bu silahla son verdiği tahmin edilen 1 adet kısa dipçikli pompalı tüfek bulundu. Pompalı tüfeğin ateşlendikten sonra yola doğru savrulduğu tahmin ediliyor. Pompalı tüfeğe incelenmek üzere polis ekipleri tarafından el konuldu. Yapılan incelemenin ardından Erciyes Ç. isimli şahsın cesedi gerekli otopsi işlemlerinin yapılabilmesi için Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

İntihar olayı ile ilgili soruşturma sürüyor.

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO