• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Konya Kiralık Daireler

Konya Kiralık Daireler
7 Şubat 2016 12:37

Yaşadığınız şehirde evinizin toplu taşıma araçlarına yakınlığı oldukça önemlidir. İşe ya da okula giderken özel aracınız dışında araçlar kullanıyorsanız ulaşmak istediğiniz yere hm hızlı hem de sorunsuz ulaşmak istiyorsanız evinizi merkezi bir konumda seçmelisiniz. Konya şehrinde kiralık daire arıyor ve ulaşım açısından kolay bir konumda olmasını mı istiyorsunuz? Konya kiralık daireler sizlere birçok alternatif sunmaktadır. Hem halk otobüsleri duraklarına ve tramvay istasyonlarına yakın seçenekler mevcuttur.

Kaloriferli ya da kat seçeneklerinize göre emlakçılarda birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Konya Selçukluda kiralayacağınız evlerin çoğunun caddeye, dolmuşa, otobüse ve okula yakınlığı mevcuttur. Açık otopark ve çevresinde bahçe ve park bulunan kiralık dairelerde mevcuttur. Merkezde Kongre Spor Salonunun arka tarafında yer alan daire ise ulaşım problemi olmayan bir konumdadır. Daire yeni yapılan tramvay hattına, adliye binasına ve Karatay Üniversitesine yürüme mesafesindedir. Konya Meram’da Konya Stadı karşısındaki dairelerde oldukça makuldür. Cadde üzerinde, kreşe, okula, hastaneye yakın olan bu daireler toplu taşıma araçlarına yüzme havuzuna da yakındır. Bunun gibi birçok kiralık daireleri internet üzerinden inceleyebilir, merkeze olan konumlarına dikkat ederek kiralayabilirsiniz.

Konya kiralık daireler oldukça uygun fiyatlarda ve gelişen şehir altyapısına uygun bir konumda yer almaktadır. Emlakçılarla iletişime geçerek bilgi alacağınız gibi internet üzerinden sitelerden evlerin konumuna, oda sayılarına, kullanım durumlarına, katına, ısıtma koşullarına bakarak inceleyebilir ve size en uygun tercihi incelemenin ve araştırmanın ardından kolayca yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO