• (Alış) 5.342 TL
    • (Satış) 5.351 TL
    • (Alış) 6.095 TL
    • (Satış) 6.106 TL

KONYA MERKEZDE BULUNAN KİRALIK DAİRELER

KONYA MERKEZDE BULUNAN KİRALIK DAİRELER
7 Şubat 2016 12:39

               Konya, yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin en büyük ve nüfus bakımından da en kalabalık yedinci şehri konumundadır. TÜİK 2014 verilerine göre yaklaşık iki milyon yüz bin civarı bir nüfusa sahiptir. Tabi buna her yıl şehre üniversite gibi eğitimlerini görmek amacıyla gelen öğrenciler ve memurluk görevlerini yerine getirmek üzere atanan insanlarda dahil edildiğinde ortaya çıkan rakamın çok daha üstünde bir durum söz konusu olabiliyor. Tüm bunların akabinde şehre gelenler kalacak yer sıkıntısı çekebiliyor ve Konya’daki kiralık daireler hakkında fikir sahibi olmak istiyor.

Konya, artan nüfusu, büyüyen ekonomisi ve gelişen istihdam alanı ile artık başlıca tercih edilen şehirlerinden biri durumuna gelmiştir. Tüm bunlarla birlikte Konya’ya örneğin; Konya merkeze gelen insanlar acaba nerelerde, ne kadar kira ödeyerek kalabilir? Konya’daki kiralık daireler nelerdir?

-Konya merkeze geldiğinizde Selçukluda 4+1 kiralık bir dairenin fiyatı yaklaşık 1000-1250 TL

-Yine Konya merkezde Selçukluda site içerisinde 4+1 bir kiralık dairenin fiyatı 1100 TL

-Selçukluda 3+1 kiralık daire fiyatı 600 TL

-Konya merkezde Selçukluda 4+1 lüks bir daire fiyatı yine 1250 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gördüğünüz üzere gelişen ve büyüyen Türkiye’nin en önemli ve güzel şehirlerinden biri olan Konya’da gözle görülür şekilde bir evrimleşme söz konusudur. Yolunuz bir şekilde Konya’ya düştüğünde emin olun Konya’daki kiralık daireler nedir diye bir soruyu kendinize yöneltmeden dairenizi bulmuş olacaksınız.

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO