• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

KONYA TRAMVAY DURAKLARINA YAKIN KİRALIK EVLER

KONYA TRAMVAY DURAKLARINA YAKIN KİRALIK EVLER
7 Şubat 2016 12:45

Metropol şehirlerden biri olmaya aday Konya’da hemen her semtte kiralık daire bulmak mümkün. Konya kiralık evler konusunda oldukça rahat ev bulma imkânına sahip bir şehir.

Şehirde ulaşım oldukça kolay. Şehrin hemen her yerine tramvayla ulaşım mümkün. Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı semt olan Bosna hersek mahallesinde, ev fiyatları oldukça uygun. Etrafında her türlü imkânın bulunduğu semt merkeze ulaşım yönünden oldukça rahat. Otobüs, minibüs gibi ulaşım araçlarının yanı sıra, tramvayla da rahatça ulaşım yapılabiliyor. Şehrin yavaş yavaş kaydığı bölge olan otogar civarı, elit kesimin tercih ettiği bir bölge. Kiralar, evlere göre değişiklik göstermekte. Ulaşım her türlü sağlanabilse de tramvay en çok kullanılan ulaşım aracı. Şehrin merkezi olan Mevlana civarında ise bol miktarda tramvay durağı bulunuyor. Ulaşım şehrin bir ucundan diğer ucuna her 4 dakikada bir tramvayla sağlanabiliyor. Eğer tam şehrin merkezinde oturmak istiyorsanız, zafer meydanını tercih edebilirsiniz. Zafer meydanından otogara ulaşımınızı da tramvayla sağlayabilirsiniz.

Merkezde ulaşım sıkıntısının olmadığını bilenler, şehrin dışına doğru ulaşımın zor olduğunu düşünebilirler. Şehrin belediyesi muntazam çalıştığı için, ulaşımda sorun yaşamayan nadir şehirlerden biri haline gelinmiş. Konya kiralık evler araması yaparken siz de göreceksiniz ki, her semtte mahallede mutlaka bir tramvay durağı var. İster üniversite öğrencisi olun, ister aile, ister işinize yakın, ister uzak bölgede oturun, kesinlikle ulaşım sıkıntısı yaşamayacaksınız.

Yazır mahallesinden, Bosna hersek mahallesine, meramdan, İstanbul yoluna kadar her semtte rahatça ev kiralayabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO