• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Konya’da Bulut’ un Motosiklet Keyfi

Konya’da Bulut’ un Motosiklet Keyfi
1 Nisan 2016 16:31

Konya’da Bulut’ un Motosiklet Keyfi

Konya’ nın Meram ilçesinde yaşayan Memur emeklisi Ziya Karkın’ ın (65) 4 yıl önce daha 40 günlük iken satın aldığı Bulut isimli köpeği motosiklet ile gezmeye bayılıyor.

Akbaş cinsi olan Bulut, iri cüssesine rağmen sahibi ile motosiklete binerek şehirde dolaşmayı çok seviyor. Sahibi Yarkın yapmış olduğu açıklamada, “köpeği Bulut ile motosikletle gezerken kendilerini görenlerin çok şaşırdığını, görenlerin dönüp bir daha baktığını, boş zamanlarında köpeği ile vakit geçirdiğini” söyledi. Ayrıca Yarkın, “Bulut, en çok motosiklete binmeyi sever. Sesini duydu mu motosikletin yanından bir an olsun ayrılmaz. Herkes kendi çocuğunu motosikletle nasıl gezdiriyorsa, bu da benim çocuğum gibi. Ben de boş vakiTlerimde Bulut’ u gezdiriyorum. Bizi motosiklet üzerinde gezerken görenler çok şaşırıyor” dedi.

Günde yaklaşık 3 veya 4 saatini Bulut ile geçirdiğini söyleyen Yarkın, “Beni kimseyle paylaşmak istemez, Bulut’ un yanında başka hiç bir köpeği sevemem. Buna müsaade etmez,  ancak birisi bana saldırırsa ne yapacağını çok merak ediyorum, ama her hangi bir tehlikeli durum ile karşılaşmamak için bunu yapmadım” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO