• (Alış) 5.342 TL
    • (Satış) 5.351 TL
    • (Alış) 6.095 TL
    • (Satış) 6.106 TL

Konya’da Cenaze Aracı Kazaya Karıştı. 4 Ölü 2 Yaralı

Konya’da Cenaze Aracı Kazaya Karıştı. 4 Ölü 2 Yaralı
8 Nisan 2016 23:37

Konya’da Cenaze Aracı Kazaya Karıştı. 4 Ölü 2 Yaralı

Konya Meram Tıp Fakültesi hastanesinde tedavi görmekte iken hayatını kaybeden Kerem Davutoğlu’nun yakınları cenazeyi cenaze arabasına bindirdikten sonra defin işlemlerinin yapılması için Beyşehir istikametine doğru akşam saatlerinde yola çıktı. Beyşehir Konya karayolunun 5 kilometresine geldiklerinde Hüseyin Köse (45) idaresindeki 42 B 1361 plakalı cenaze aracı karşı taraftan gelen Barış Şimşek idaresindeki 31 KJM 80 plakalı kamyonet ile çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle cenaze aracı devrilerek yan yatarken, kamyonet taklalar atarak yoldan şarampole yuvarlandı. Kamyonette bulunan Ali Esad Şahin (13) ve Cenaze aracı sürücüsü Hüseyin Köse yaralanırken, kamyonet içerisinde bulunan araç sürücüsü Barış Şahin, Salim Karakoç (67), Havva Karakoç (66) ve adı şu an için tespit edilemeyen 1 bayan olmak üzere toplam 4 kişi hayatını kaybetti.Cenaze aracında bulunan Kerem Davutoğlu mevta Ambulans ile Beyşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kazadan yaralı olarak kurtulan Ali Esad Şahin yapılan ilk müdahalenin ardından tedavisi için Meram Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Kazanı etkisiyle trafiğe kapatılan yol araçların yoldan çekilmesi ile tekrar trafiğe açıldı.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO