• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

KONYADA KİRALIK DAİRELER

KONYADA KİRALIK DAİRELER
17 Aralık 2015 21:31

 

            Konya kiralık daire bulmak ve kullanmak açısından ülkemizin en avantajlı şehirlerinin başında geliyor. Son yıllarda inşaat sektöründe meydana gelen büyümelerin de ardından Konya’da uygun fiyatlara ve yüksek koşullara sahip kiralık daireler bulmak oldukça kolay. Sadece belli bir bölgede değil, merkez ve bağlı ilçelerde de avantajların var olması, ev sahibi olmasanız da Konya’da kiralık daire de rahatça yaşayabileceğinizi göstermektedir.

Ev kiralanırken aranılan ilk özellik, kiralanan evin bulunduğu konum ve fiyatıdır. Bir dairenin fiyatı da konumuna bağlı olarak artış göstermektedir. Konya kiralık dairelerin konumu ve fiyatı açısından oldukça makul bir şehir durumunda. Örneğin; Konya’nın merkez ilçelerinden Selçuklu, Meram ve Karatay’da merkezi bir yerde ve yaşanılabilecek bir dairenin fiyatı 400-500 TL civarlarında değişmektedir. Merkezden biraz daha uzak kalan yerlerde ise bu fiyatlar biraz daha düşmektedir. Büyük bir şehir olmasına rağmen, küçük rakamlarla ev kiralamak isteyenler için Konya kiralık daire açısından adeta bir emlak cenneti durumundadır.

Çağımızda ev kiralamak isteyenlerin en iyi yardımcısı şüphesiz internettir. İnternet üzerinden “Konya kiralık daire” yazarak arama yaptığınızda karşınıza yüzlerce seçenek çıkar ve içlerinden en avantajlı olanını fazladan zaman ve enerji harcamadan bulabilirsiniz. Aramanızı fiyat, konum, oda sayısı vb. seçenekler açısından kısıtlayabilir, ayrıca bulmuş olduğunuz seçeneklerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve sizin için en iyi fiyat ve en uygun daireyi kiralayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO