• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

KONYA’DA KİRALIK DAİRELERDE TERCİH MÜSTAKİL APARTMAN MI OLMALIDIR

KONYA’DA KİRALIK DAİRELERDE TERCİH MÜSTAKİL APARTMAN MI OLMALIDIR
7 Şubat 2016 12:29

Öncelikle Konya’da birçok kiralık müstakil evler ve apartman daireleri bulunmaktadır. Bütçenize ve oturacağınız bölgeye göre Konya’da kiralık ev alternatifleri mevcuttur.

Apartman Daire Kiraları Daha Hesaplı

Yeterli bir bütçeye sahipseniz, geniş ve tamamen size ait bir evde yaşamak istiyorsanız, Konya’daki müstakil evler kiralamak için idealdir. Fakat müstakil ev kiralarının fiyatları tahmin edebileceğiniz üzere apartman daire kiralarının neredeyse iki katına eş değerdir. Ayrıca, apartman dairelerindeki temizlik, ortak elektrik, ısınma gibi masrafları, Konya’da kiralayacağınız herhangi bir müstakil evde kendi başınıza ödemek zorundasınız.  Ayrıca apartman dairelerinde masraflarınız daha az olacağı gibi, bulunduğunuz çevreye uyum sağlamanız müstakil bir evde yaşamaktan daha kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Tüm bu bütçe ile ilgili konuları göz önünde bulundurduğunuzda, Konya’da apartman dairelerinin kiralamak Müstakil ev kiralamaktan daha hesaplı olduğunu göreceğiz.

Apartman Daireleri Merkeze Yakın Müstakil Evler Uzak

Konya’daki kiralık evlere bölgesel açıdan bakacak olursak, kiralık apartmanların genel olarak merkezi yerlere daha yakın olduğu görürsünüz. Yani Konya’daki kiralık apartman daireleri, alışveriş merkezleri, sinema, Pazar, hastane ve bunun gibi merkezi yerlere genel olarak çok kısa mesafededir. Fakat Konya’daki kiralık müstakil evlere bakacak olursak bu evler genellikle merkeze uzak sakin bölgelerde yer almaktadır. Bu bölgelerden İşinize, merkezi yerlere gitmeniz zaman alabilir.

Bu yüzden Konya’da kiralık evarıyorsanız tercihiniz apartman dairelerinden yana olmalıdır.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO