• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Konya’da Kızını Bıçaklayan Babanın Polisi Şok Eden İfadeleri!

Konya’da Kızını Bıçaklayan Babanın Polisi Şok Eden İfadeleri!
26 Mart 2016 12:51

Konya’da Kızını Bıçaklayan Babanın Polisi Şok Eden İfadeleri!

Konya’ da eve geç geldiği için babası tarafından kalçasından bıçaklanan 16 yaşındaki S.İ. hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre, Merkez Karatay ilçesi Elmacı mahallesinde bulunan bir müstakil evde gerçekleşen bıçakla yaralama olayı gece 01.00 sıralarında meydana geldi. Bir plastik fabrikasında işçi olarak çalışan baba B.İ. eve geç gelen kızı S.İ. ile tartışmaya başladı. Yaşanan tartışma sonucu kızının erkek arkadaşı olması ve eve geç saatlerde gelmesine sinirlenen baba kızını kalçasından bıçaklayarak yaraladı. Yaralanan S.İ. hastaneye kaldırıldı.

Daha sonra ” Bir genç kızın bıçakla yaralandığı” ihbarını alan polis ekipleri çalışmalara başladı, babası tarafından bıçakla yaralanan S.İ.’nin hastaneye kaldırıldığını tespit etti. Hastanede aileye ulaşan ekipler, kızlarının sokakta yürürken tanımadıkları bir tinerci tarafından durdurularak bıçaklandığını söylediler, ancak ailenin anlattıklarına ikna olmayan polis ekipleri, yaralı S.İ.’ nin ifadesine başvurdu.

Yaralı genç kız polise verdiği ilk ifadesinde, kendisini erkek arkadaşı olması ve eve geç gelmesi nedeni ile tartışma yaşadığı babası B.İ.’ nin bıçakladığını beyan etti. Bunun üzerine ekipler baba B.İ.’ yi göz altına aldı. Babanın yapılan ilk sorgusunda, olayda kullandığı bıçağı çöpe attığı öğrenildi.

Kalçasından bıçakla yaralanan genç kızın tedavisi sürerken, baba B.İ., gözaltına alınarak polis ekipleri olayla ilgili soruşturmalara başladı.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO