• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Konya’da Kontrolünü Kaybettiği Otomobil 2 Kişinin Canına Mal Oldu.

Konya’da Kontrolünü Kaybettiği Otomobil 2 Kişinin Canına Mal Oldu.
11 Nisan 2016 14:48

Konya’da Kontrolünü Kaybettiği Otomobil 2 Kişinin Canına Mal Oldu.

Konya Ereğli kara yolunun 15. Kilometresinde Ali Özcan (54) idaresindeki 42 E 2788 plaka sayılı otomobil direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun dışına çıkarak şarampole yuvarlandı.

Ereğli Belediyesinde Yazı İşleri Müdürlüğünde çalışan Sevide Tavas bağırsaklarında rahatsızlığı olan annesi Ayşe Tavas’ ı hastaneye götürmek için eniştesi Ali Özcan ve kardeşi Hüsne Özcan ile birlikte Konya’ ya doğru yola çıktılar. Konya yolunun 15. Kilometresine geldiklerinde eniştesi Ali Özcan aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.  Kazada, Ali Özcan, yanında oturan eşi Hüsne Özcan, kayın validesi Ayşe Tavas (76) ve baldızı Sevide Tavas (56) araç içinde sıkıştılar. Kazayı gören vatandaşların İtfaiye, 112 Acil Servis ve Polis ekiplerine haber vermesiyle kaza yerine gelen ekipler hemen müdahalede bulundular. İtfaiye marifetiyle sıkıştıkları yerden kurtarılan Ali ve Hüsne Özcan Ambulans ile Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavilerine başlanıldı.

Ancak, kayın validesi Ayşe Tavas ile baldızı Sevide Tavas kaza yerinde sağlık ekipleri tarafından yapılan tüm müdahalelere cevap vermeyerek oracıkta can verdiler.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO