• (Alış) 5.482 TL
    • (Satış) 5.492 TL
    • (Alış) 6.217 TL
    • (Satış) 6.229 TL

Konya’da Park Halinde Bulunan 10 Aracın Lastiğini Kestiler…

Konya’da Park Halinde Bulunan 10 Aracın Lastiğini Kestiler…
6 Mart 2016 11:56

Konya’da Park Halinde Bulunan 10 Aracın Lastiğini Kestiler…

Konya’ da açık kimlikleri henüz tespit edilemeyen kişi veya kişiler tarafından gece geç saatlerde evlerinin önünde park halinde bulunan 10 aracın lastikleri kesici aletlerle kesildi. Araç lastiklerini kesen kişiler kayıplara karıştı.

Alınan bilgilere göre, Merkez Selçuklu ilçesi Aydınlık evler mahallesi Devrek ve Suluk mahallelerinde saat:01.30 sıralarında meydana gelen olayda, sokaktan gelen sesler üzerine dışarı çıkan araç sahipleri ikametlerinin önünde park halinde duran otomobillerinin lastiklerinin kesildiğini gördü.

Yapılan çalışmalarda iki sokak içerisinde park halinde bulunan yaklaşık 10 adet aracın lastiklerinin kimliği tespit edilemeyen kişi veya kişiler tarafından kesildiği belirlendi. Park halinde bulanan araçların bazılarının bir lastiğinin bazı araçların ise tamamının lastiğinin kesici aletlerle kesildiği tespit edildi.

Aracının lastiğinin kesildiğini belirten bir vatandaş, “Komşular çağırdı. Aracın yanına geldiğimde sağ arka lastiğinin kesilmiş olduğunu gördüm. Bıçakla kesilmiş. Sokak içerisinde ve yan sokaklarda da aynı yöntemle araçlarının lastiklerinin kesilmiş olduğunu öğrendik” dedi.

Araç lastiklerinin kesilmesi olayı ile ilgili çalışmalara başlayan polis ekipleri, şüpheli veya şüphelileri yakalamak için çalışmalara başladı.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO