• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Konya’da Polis Korkunç Manzara İle Karşılaştı!

Konya’da Polis Korkunç Manzara İle Karşılaştı!
31 Mart 2016 14:39

Konya’da Polis Korkunç Manzara İle Karşılaştı!

Konya Meram Sahibiata mahallesinde ikamet eden 3 çocuk annesi Elveda Battal (33) evinde bıçak darbeleriyle öldürülmüş halde bulundu.

Evde 3 çocuğuyla birlikte yaşayan Elveda Battal’ dan haber alamayan komşuları durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. Ekipler çok kısa sürede adrese geldiler. Adrese gelen ekipler kapının kapalı olması nedeniyle ve içeriden koku geldiğini fark etmeleri üzerine hemen çilingir çağrılarak kapı açıldı. İçeriye giren polisler korkunç manzara ile karşılaştı. Evde yapılan ilk incelemelere göre Battal’ ın 4 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü tahmin ediliyor. 112 Sağlık ekipleri tarafından Battal’ ın cenazesi gerekli otopsi işlemlerinin yapılabilmesi için Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Polis tarafından çevrede yapılan ilk araştırmalara göre, Battal’ ın dini nikahlı eşi H.İ. ile birlikte yaşadığı, son olarak H.İ.’ nin çocukları alarak dışarıya çıktığını belirledi. Polis ekipleri, henüz faili tespit edilemeyen cinayet olayını işleyen şahıs veya şahısları yakalama çalışmalarına başladı. Olay ile ilgili soruşturma çok yönlü başlatıldı.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO