• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

KONYA’DA TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA YAKIN KİRALIK EVLER

KONYA’DA TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA YAKIN KİRALIK EVLER
7 Şubat 2016 12:43

O ülkemizin yüzölçümü bakımından en büyük ili. Kalabalıklık konusunda da yedinci sırada. Kendine has mimarisi ve tarihsel zenginliğiyle öne çıkan köklü bir şehir. Dünyanın en eski yerleşimlerinden birine Çatalhöyük’e yüzyıllardır ev sahipliği yapan, Anadolu Selçuklularına ve Karamanoğulları’na başkentlik yapmış toprakları ve meşhur etli ekmeği ile onun adı Konya. Peki, eğer Konya’da toplu ulaşıma yakın kiralık evler arıyorsak şehrin hangi bölgelerine bakmanız daha akıllıca olur? Gelin birlikte bu sorunun cevabını vermeye çalışalım;

 Konya’da toplu ulaşıma yakın kiralık daire seçenekleri

  1. Sahibinden Konya Selçuklu Bosnahersek’de Konya Prestij Park da, içerisinde buzdolabı, bulaşık makinesi, iki klima, üçlü ankastre set ve bireysel kombi bulunan 3+1 Kiralık daire mevcuttur. Kirası sekiz yüz elli TL, Site içerisinde güvenlik yüzme havuzu, sauna, çocuk parkı bulunmaktadır ve havaalanı, okul, üniversite, avmlere ve toplu taşıma araçlarına yakın bu daireyi görmenizde fayda var.
  2. Yine sahibinden Farabi Hastanesi karşısı, toplu taşıma araçlarına yakın dublex, 1+1 kombili full eşyalı cazip bir daire seçeneği var. Kirası yedi yüz elli TL. Sıfır bina olduğunu da hatırlatmakta yarar var.
  3. Aydınlık evlerde Ayse Tümer İlköğretim Okulu arkası. Otobüs son duraklarına 100 mt. Her türlü ulaşımın olduğu, yeni yalıtımlı, doğalgaz kombili, güneş enerji, parke lamınat, ankastre mutfak ve tüm odalarında panjurlu daire toplu taşıma yakın konyada kiralık evler arasında. Fiyatı ise yedi yüz elli TL.

4.Konya kiralık evler incelememizde göze çarpan bir başka yerde Farabi H. yanında Sancak’ da. 3+1, toplu ulaşıma yakın, Ödül sok. da. Tramvaya yakın mesafede olması da bir diğer avantajıdır.

Konya’daki toplu taşıma araçlarına yakın kiralık evleri inceledik. Dilediğiniz evi bulup huzurla oturmanız dileğiyle.       

Bir Yorum Yazın


Elit SEO