• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Konya’daki lüks kiralık daireler

Konya’daki lüks kiralık daireler
7 Şubat 2016 12:33

Konya’da Selçuklu, Meram ve Karatay büyükşehir ilçeleridir. Bu ilçelerde kiralar diğer ilçelere göre daha yüksektir. Bu yüzden buralarda yaşamak isteyenler bu hususu dikkate almaktadır. Konyadaki kiralık evler hakkında bilgi almak isteyenler içinde bazı konuları bilmekte yarar var.

Lüks olarak adlandırabileceğimiz bazı Konyadaki kiralık evler 600 TL’den başlar. Bu fiyatlar evin merkezi lokasyonu, konumu, çevresindeki hastane, okul vs gibi merkezlere yakınlığı, içinin yeniliği konularında değişiklik gösterir. Bu daireler rezidans tarzında olabildiği gibi lüks sitelerde de olabilir. Kalabalık bir aileniz varsa siteleri tercih edebilirsiniz. Bu siteler içinde spor salonu, oyun parkı, havuz gibi özelliklerinin yanı sıra yeni binalardır ve ankastre mutfak ve lüks malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Ayrıca merkezdeki dairelerin fiyatları da diğer ilçelere nazaran daha yüksektir. Konya’ya iş ya da üniversite dışında bir sebeple gelenler bu tarz lüks daireleri tercih etmektedir. Uzun süre yaşayacak olanları sürekli ev değiştirme derdinden kurtaran bu daireler kiraları yüksek olmasına rağmen başka masraflar çıkarmazlar.

Siteler de ekstradan aidat ücretleri de alınmaktadır. Rezidans hayatını sevenler için de seçenekler bulunan Konya 1500 TL ‘den başlayan konut ücretleriyle de uygun fiyata konut kiralama imkânı sağlamaktadır. Türkiye’nin en önemli tarihi şehirlerinden biri olan Konya yaşamak isteyenler için kolay kolay vazgeçemeyecekleri büyülü bir kenttir. Mevlananın rüzgarı hala Konya semalarında esmektedir.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO