• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Roda’ya transfer olan Uğur İnceman takımımızdan vedalaşarak ayrıldı

Roda’ya transfer olan Uğur İnceman takımımızdan vedalaşarak ayrıldı
7 Ocak 2016 13:46

Torku Konyaspor’umuzda 1,5 sezondur forma giyen tecrübeli oyuncularımızdan Uğur İnceman, karşılıklı anlaşma sonrasında sözleşmesini fesh ederek kulübümüzden ayrıldı ve Hollanda Eredivise Ligi takımlarından Roda ile anlaştı.

Takımımızın kamp yaptığı otelden ayrılmadan oyuncularımızla vedalaşan Uğur İnceman burada yaptığı kısa konuşmada 1,5 sezondur acısıyla tatlısıyla güzel günler geçirdiğini belirterek,“Bilmeden kırdığım kim varsa ben hakkımı helal ediyorum onlardan da haklarını helal etmelerini istiyorum. Başarılı bir sezonun yarısını geride bıraktık. İkinci devrede de aynı başarıyı tekrarlayarak takımın başarılı olacağına inanıyorum. Böyle bir karar alırken zorlandım. Ama bana anlayış gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Uğur İnceman’ın kendi ve ailesi adına bir karar aldığını ve kendilerinin de buna anlayış gösterdiklerini ifade eden Başkanımız Ahmet Şan’da kendisine kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, bundan sonraki yaşantısında başarılar dileğinde bulundu.

Uğur İnceman daha sonra oyuncularımız, yöneticilerimiz ve teknik heyetimiz ile personelimizle  vedalaştı.

KNY_7882 rk

Bir Yorum Yazın


Elit SEO