• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Taciz Ettiği İddia Edilen Şüpheliyi Vatandaş Yakaladı.

Taciz Ettiği İddia Edilen Şüpheliyi Vatandaş Yakaladı.
13 Mart 2016 12:51

Taciz Ettiği İddia Edilen Şüpheliyi Vatandaş Yakaladı.

Konya da sabah saatlerinde Ali Ulvi Kurucu caddesi üzerinde yalnız başına yürüyen bir bayanın yardım çığlıklarına o esnada yoldan geçmekte olan sürücüler yetişti.

Alınan bilgilere göre, cadde üzerinde tek başına yürümekte olan bir bayana arkadan yaklaşarak sarılan ve yere yatırıp taciz ettiği iddia edilen 45 yaşında evli olan E.Ü. isimli vatandaş, bayanın yardım çığlıkları üzerine yoldan geçmekte olan araç sürücüleri tarafından kısa bir kovalamacanın ardından  yakalanıp, dövüldükten sonra polis ekipleri çağrılarak teslim edildi.

Olay yerinde aldığı darbeler sonucu baygınlık geçiren taciz şüphelisi E.Ü. yere yığıldı. Polis ekipleri tarafından göz altına alınan E.Ü., ” Ağabey bu hastalık bende yeni başladı. Daha önce hiç yapmadım” dedi.

Olaya şahit olan sürücüler “Biz karşı yoldan gidiyorduk. Kadına sarıldı. Biz önce tanıdığı sandık. Daha sonra kadını yere yatırıp, üzerine kapandı. Kadında ağlayıp çığlık atınca, biz araçtan inip yardıma koştuk. Bu sırada adam kaçmaya başladı. Çevredekilerle birlikte yakaladık. Kadın da korkup kaçtı. “dedi.

Polis ekipleri, yaşadığı taciz olayının şoku ile ağlayarak olay yerinden ayrılan bayanın kimliğini tespit etmek için çalışma başlattı.

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO