• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Takım olarak sezon sonunda daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum

Takım olarak sezon sonunda daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum
12 Ocak 2016 18:18

Torku Konyaspor ile 1,5+1 yıllık sözleşme imzalayan Sloven oyuncu Nejc Skubic, ilk kez gördüğü stadyumumuzu beğendiğini ve dolu tribünler önünde oynamak için sabırsızlandığını söylerken, takım olarak ilk yarıda yakalanan başarının üzerinde bir başarı elde edeceklerine inandığını belirtti.

Yeni transfer Nejc Skubic, imza töreni sonrasında gezdiği Büyükşehir Torku Arena Stadyumu’na hayran kaldığını ifade ederek, “Gerçekten çok güzel ve çok büyük bir stadyum. Etkilenmemek elde değil. Bir an önce oynamak için sabırsızlanıyorum. Hayal etmesi gerçekten güç ama düşünüyorum da 40 bin kişinin önünde oynamak çok güzel olurdu. En azından sezon içinde birkaç defa tamamen dolu tribünler önünde oynamayı çok isterim” diye konuştu.

Sloven oyuncu Nejc Skubic, takımımızın sezonun ilk yarısını 7.sırada tamamladığını ve toplanan puanla bunun bir ilk olduğunu öğrendiğini de belirterek, “Takım olarak amacımız sezon sonunda bu başarının üzerine çıkacak bir performansı maçlarda göstermek. Umarım bunun sonunda da Avrupa’ya gideriz” dedi.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO