• (Alış) 5.482 TL
    • (Satış) 5.492 TL
    • (Alış) 6.217 TL
    • (Satış) 6.229 TL

Taşeron İşçiye Kadro

Taşeron İşçiye Kadro
18 Ocak 2016 21:13

Başbakan Ahmet Davutoğlu’ ndan kadro almak için sabırsızlıkla beklenmekte olan taşeron işçilerine müjdeli haber. Başbakan yapmış olduğu açıklamada 3 ay içerisinde taşeron işçilerin kadro sorununun tamamen ortadan kalkacağının müjdesini verdi.

Bilindiği üzere ülkemizdeki taşeron işçiler kadro almak için hükümetin atacağı adımları sabırsızlıkla beklenmekteydi. Seçim vaatleri arasında da yer alan taşeron işçilere kadro verilmesi, hükümet ile birlikte diğer siyasi partilerin de üzerine düşmüş olduğu konulardan birisiydi.

Başbakan Davutoğlu taşeron işçileri  yapmış olduğu açıklama ile sevindirdi. Davutoğlu, 2016 eylem planının birinci sırasında taşeron işçilerine kadro verilmesi ve 3 ay içerisinde tüm taşeron işçilerin kadrolarına dahil olacağının müjdesinde bulundu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu , taşeron işçi konusunda yapmış olduğu açıklamada, “Kamuda asıl işi yapan taşeron işçilerin kadroya alınacağını” belirtti. Böylelikle taşeron işçilere kadro verilmesi durumu Başbakanın sözleriyle kesinleşmiş oldu. Davutoğlu, içinde taşeronlarında bulunduğu bu vaatler için süre de verdi. Başbakan, reform paketinde yer alan maddelerin 3 ay içerisinde hayata geçirileceğini söyledi.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO