• (Alış) 5.41 TL
    • (Satış) 5.419 TL
    • (Alış) 6.181 TL
    • (Satış) 6.192 TL

Torku Konyaspor İç Transferde Hız Kesmiyor!

Torku Konyaspor İç Transferde Hız Kesmiyor!
5 Şubat 2016 19:30

Torku Konyaspor İç Transferde sözleşmeleri bir bir yeniliyor. Jagos Vukovic ile yaptığı görüşmeler sonrası anlaşmaya varılarak 3,5 yıllık yeni sözleşme imzalandı.

Genel Menajer Önder Sami Güven’in hazır bulunduğu imza töreninde stoper mevki’ nin değişmez ismi Jagos Vukovic kendisini 3,5 yıl daha Torku Konyaspor’ lu yapan sözleşmeye imza attı. Torku Konyaspor Genel Manejeri Önder Sami Güven, yapılan imza töreninde yaptığı açıklamada, “Kadro istikrarının sağlanması adına iç transferde takımda kalması istenen oyuncularla görüşmelerde bulunduklarını, bu doğrultuda önce Selim Ay ile 3 yıllık, ardından da Jagos Vukovic ile 3,5 yıllık yeni sözleşmeler imzaladık. Hem kulübümüze hem de oyuncularımıza hayırlı olsun. İnşallah sözleşme süreleri içerisinde kulübümüz ile birlikte önemli başarılara imza atarlar” dedi.

Jagos Vukovic ise yaptığı açıklamada, “Çok mutluyum. 3,5 yıllık bir imza attım. Öncelikle kulüpteki herkese çok teşekkür ediyorum. Hocamıza ve buradaki oyunculara çok teşekkür ediyorum. Şimdi elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Bu kulüpteki ve şehirdeki herkesi mutlu etmek istiyorum. Özellikle taraftarlarımızı mutlu etmek istiyorum” dedi.

Savunma oyuncusu olan Vukovic, futbol hayatına Sırbıstan’ ın, Kızılyıldız takımı alt yapısında başlamış, 31 Aralık 2013 tarihinde de Torku Konyaspor’ a transfer olmuştu.

 

 

Bir Yorum Yazın


Elit SEO