• (Alış) 5.358 TL
    • (Satış) 5.367 TL
    • (Alış) 6.146 TL
    • (Satış) 6.157 TL

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım
28 Ekim 2018 21:20

Günümüzde anaokulu malzemeleri,eğitici oyuncaklar,anaokulu donanımları,kreş oyuncakları gibi materyaller hastanelerde,belediyelerde, kafe ve avm gibi ortak sosyal yaşam alanlarında oldukça sık kullanılır olmuşlardır.Bu materyallerin kullanım amacı çocuklarımızın eğlenirken öğrenmelerini sağlamaktır esasında.Çünkü bu ürünler çocukların ruh ve bedensel gelişimine katkıda bulunur,ilerideki öğrenim hayatları için öğrenme süreçlerini kısaltır.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım ülkemizin bu sektördeki ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2013’den beri faaliyet gösteren,eğitim araçları sektöründe dünyayı yakınen takip ederek güncel materyaller imal ve ithal eden bir firmadır.Firmamız 5 yılı aşkın tecrübesiyle,dürüst hizmet,uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti temellerini esas alarak tasarım yapmaktadır.
Firmamız teslim edilen alanın autocad projesi üzerinden ilerleyerek en uygun ürünleri,en iyi fiyat garantisiyle müşterilerine sunmaktadır.Tüm ürün çeşitlerimizde 2 yıl garanti mevcuttur.

Firmamız genel sektörü anaokulu malzemeleri,anaokulu donanımları,kreş oyuncakları ve eğitici oyuncaklar olmakla birlikte zamanla gelişen müşteri talepleri doğrultusunda kendini geliştirip yenileyerek ofis mobilyaları,lise ve ortaokul donanımları,ilgi köşeleri,macera parklar,bahçe oyun grupları,akıllı tahtalar,aile eğitim setleri imal etmektedir.
Materyallerimizde salığa zarar verici hiçbir kimyasal ürün kullanımı yoktur,zararsız su bazlı boyalar renk verme amaçlı kullanılmıştır.

Firmamız Montessori sistemine uygun imal ettiği eğitici oyuncaklar ve kreş oyuncakları serisinde ise puzzle ve Legolar,yapbozlar,satranç ve dama ürünleri,soft play ürünler,robotik kodlama ve teknolojik oyuncaklar,duyu bütünleme oyuncakları,akıl ve kavram oyuncakları,duvar oyuncakları,egzersiz grupları,ipli ve düğmeli oyuncaklar imal ve ithal etmektedir.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım çocuklarımızın kıymetimiz ve geleceğimiz olduğu bilinciyle hizmet vererek,dünyadaki eğitim sektörünü yakınen tkip ederek güncek ürünler üretmeye devam edecektir.Firmamız birçok okul ve belediyeye,kafelere,özel okullara hizmet vermiştir.Refrasnlarımızı görmek ,ürün çeşitlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak,kamapanyalı ürün fısatlarımızdan yararlanmak ve Türkiye’nin heryerine gönderim fırsatıyla online sipariş vermek için web sitemize şuracıktan ulaşabilirsiniz: www.yengecegitim.com

Bir Yorum Yazın


Elit SEO