• (Alış) 6.116 TL
    • (Satış) 6.127 TL
    • (Alış) 7.009 TL
    • (Satış) 7.022 TL

Yüz Bölgesinde Cilt Bakımı

Yüz Bölgesinde Cilt Bakımı
24 Eylül 2018 11:35

Yüz Bölgesinde Cilt Bakımı

Cilt bakımı günümüzde birçok kişi tarafından farklı şekillerde uygulanmaktadır. Epidermis Lazer Epilasyon En çok uygulandığı bölge ise yüz bölgesidir. Yüz bölgesinin sağlıklı ve güzel olması birçok kişi tarafından önemsenmektedir. Yüz bölgesinde cilt bakımı bu neden ile gelişmiştir. Gelişme ilk olarak cilt bakım hizmetide veren Epidermis lazer epilasyon İzmir gibi güvenilir kuruluşların artması ile yaşanmıştır. Uzman yüz bölgesi bakımı hizmeti sunan bu tarz merkezlerde yüz bölgesinde deri hassaslığının farklılık göstermesi nedeni ile birçok farklı yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemler doğal ve kozmetik mağazalarından elde edilebilecek ürünler ile aynı zamanda teknoloji sayesinde gelişen cihazlarla yapılabilmektedir.

Yüz bölgesinde uygulanan cilt bakımı içerisinde en çok uygulanan işlem istenmeyen tüylerden arınma işlemidir. Teknoloji sayesinde gelişen cihazlar sayesinde istenmeyen tüylerden arınma işlemi kısa sürede ve kalıcı olarak yapılabilmektedir. Bu yöntem lazer epilasyon yöntemidir. Epidermis lazer epilasyon fiyatları cilt yapısına göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılığın nedeni uygulanacak seans sayısının cilt yapısına göre belirlenmesidir. Genel olarak yüz bölgesinde uygulanan epilasyon işlemlerinde seanslar 5 dakika ile 10 dakika arasında değiştirmektedir. Yüz bölgesinde uygulanabilecek bölümler ise bıyık bölgesi, çene bölgesi ve kaş aralarıdır. Bu bölgelere uygulanan lazer epilasyon geçici hafif kızarıklıklar ve ufak yanma hissi dışında bir yan etki göstermemektedir.

Yüz bölgesi için cilt bakımı işleminde sivilce ve aknelerin giderilmesi için ve cildin daha parlak görünmesi için maskeler ve kürler kullanılmaktadır. Epidermis cilt bakımı İzmir kuruluşu gibi merkezlerde bu maskeler kaliteli kozmetik ürünleri veya doğal yöntemler ile elde edilen ürünler ile yapılmaktadır. Kozmetik ürünlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu tarz ürünler birçok marka tarafından piyasaya sunulmakta fakat her marka sağlık açısından güvenilir olmamaktadır. Alexandrite lazer epilasyon Bu neden ile kaliteli markaların tercih edilmesi gerekmektedir.

Bir Yorum Yazın


Elit SEO